Обслуговування та ремонт обчислювальної техніки

/images/ferra.png

Підприємство виконує технічне обслуговування та ремонт комп'ютерної техніки, а також її модернізацію.

Чому необхідно технічне обслуговування комп'ютерів і принтерів? Причина в тому, що профілактика завжди виявляється дешевше, ніж ремонт (при її відсутності).

Сучасні комп'ютери дуже надійні, але в процесі експлуатації вентилятори засмоктують велику кількість пилу, що призводить до погіршення охолодження процесорів, вінчестерів, блоків живлення. А перегрів швидко призводить до виходу з ладу цих досить дорогих комплектуючих. Необхідна періодична чистка комп'ютерів від пилу, особливо перед настанням спекотної погоди.

Другий приклад - раптові відмови жорстких дисків (вінчестерів). В цьому випадку втрачається вся інформація, що зберігається на них, - бази даних, звіти, службове листування. Якщо ці дані не були своєчасно скопійовані, то їх відновлення потребує чималих витрат... Але в більшості випадків фахівець, аналізуючи дані самодіагностики диска, може заздалегідь визначити ймовірність виходу з ладу і вжити заходів до запобігання втрати інформації.

Ми рекомендуємо своїм замовникам укладати договори на постійне технічне обслуговування.

Обчислювальна техніка в наш час дуже швидко застаріває. Нові операційні системи і програми вимагають все більше ресурсів, і придбані пару років тому комп'ютери починають "гальмувати". Але, у багатьох випадках для відновлення швидкодії досить встановити додаткову оперативну пам'ять, а не купувати новий комп'ютер. Надати "прискорення" старому комп'ютеру і продовжити термін його експлуатації на 2-3 роки дозволяє заміна жорсткого диска на твердотільний накопичувач (SSD).

Наші фахівці допомагають оптимізувати структуру комп'ютерного парку замовників і уникнути зайвих витрат.