Що таке САБ?

/images/sab_logo.png

"Спілка Автоматізаторів Бізнесу" (САБ) - громадська організація, яка об'єднує професіоналів в області автоматизації бізнесу, зацікавлених у розвитку сучасних інформаційних технологій, їх популяризації та ефективного використання в різних галузях економіки.

Компанії, які входять в САБ, представляють співтовариство професіоналів в області автоматизації бізнесу.

Члени САБ використовують сучасні інструменти і технології для автоматизації бізнес-завдань українських підприємств.

Члени САБ - це висококваліфіковані команди фахівців (близько 500 компаній), які забезпечують якісне впровадження, супровід і підтримку систем автоматизації на базі програмних продуктів "1С: Підприємство", "Business Automation Sofware "(BAS)," UA-Бюджет ".

Члени САБ беруть активну участь у розвитку програмних продуктів, які масово використовуються підприємствами в різних галузях і сегментах протягом 20 років і зарекомендували себе як ефективний інструмент автоматизації українського бізнесу.

Члени САБ надають інформаційно-технологічний супровід (ІТС) користувачам програм автоматизації бізнесу і зацікавлені в підвищенні компетенцій як своїх фахівців, так і користувачів, яке досягається через навчання і вивчення методичних матеріалів.

САБ стежить за якістю наданих учасниками послуг, для цього вироблена єдина система стандартів якості роботи і просування послуг в сфері автоматизації.