Розробка сайтів

Інтернет все більше впроваджується в наше життя і стає найважливішим засобом обміну інформацією. І сайт підприємства стає не тільки його візитною карткою, але і важливим елементом виробничого процесу.

По-перше, це реклама без кордонів і відстаней. Будь-яка людина, набравши у рядку пошуку назву підприємства або продукції, що випускається, може потрапити на Ваш сайт і знайти всі необхідні дані.

По-друге це зручний засіб роботи з клієнтами - вони можуть оперативно дізнаватися про стан взаєморозрахунків, оформляти заявки на поставку продукції, бронювати квитки, передавати, наприклад, показання лічильників і багато іншого. Класичний приклад - це інтернет-магазин.

Нарешті, через сайт можна організувати підтримку клієнтів - оновлювати у них програми, зберігати копії бази даних, публікувати інструкції та методичні матеріали.

На сайті школи, наприклад, зручно розміщувати розклад занять, оперативно інформувати про його зміни, а також поміщати інформацію про оцінки учнів.

На сайті кінотеатру можна розміщувати анонси демонстрованих фільмів, організувати бронювання і онлайн-продаж квитків.

Створення сайту - досить складний процес, що вимагають знання інтернет технологій, вміння працювати з "двигунами" сайтів, також буде потрібна реєстрація доменного імені і вибiр хостингу.

Наші фахівці можуть створити сайт "під ключ", залишивши Вам тільки турботу про наповнення його свіжою інформацією.